Sprawdzony dostawca


 

Standardy produktu

W zależności od oczekiwań, a także handlowych i technicznych uzgodnień, projektowanie świec oraz system utrzymania jakości opierają się na indywidualnych wymaganiach określonych przez Klienta. Każdorazowo bazują one na rekomendowanych regulacjach ogólnych (ASTM, EN) lub normach branżowych, w tym na najpowszechniejszej w Europie normie RAL. KORONA Candles  Sp. z o.o. uzyskała prawo do oznaczania świec znakiem RAL praktycznie we wszystkich kategoriach świec produkowanych w swoich fabrykach.

Utrzymanie najwyższych standardów jakościowych umożliwia także doskonale wyposażone laboratorium, nowoczesna spalarnia w której dziennie spalane jest ponad 1000 świec oraz bliska współpraca i wymiana doświadczeń z placówkami zewnętrznymi takimi jak Dekra, Intertek oraz CTL.

Od początku swej działalności KORONA Candles  Sp. z o.o. wprowadziła na rynek wiele innowacyjnych rozwiązań, które następnie stały się standardem na całym świecie. Należy do nich m.in. zastosowanie odpowiednio zmodyfikowanego kształtu dna kubka podgrzewaczy, co pozwoliło na zdecydowaną poprawę parametrów ich spalania. Niespotykanym dotąd rozwiązaniem była także zmiana podejścia do pakowania podgrzewaczy - w formie zafoliowanego stosu, który w odróżnieniu od dotychczas stosowanego tradycyjnego worka przyniósł wysoką estetykę oraz oszczędności logistyczne.